Урочисте нагородження переможців!
Ура! В нашій школі відбулося урочисте нагородження переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та міського етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика! Двадцять учнів 4-10-их класів отримали дипломи департаменту освіти Маріупольської міської ради. Вчителі, які підготували учнів до участі в інтелектуальних змананнях, отримали подяки.
Приєднуємося до вітальних слів та побажань Тетяни Володимирівни Тілініної, директорки МЗОШN54, що прозвучали для кожного учасника та кожної учасниці нашої онлайн зустрічі.
Пишаємося переможцями й педагогічними працівниками школи!
